Skip to content Skip to footer

Existuje mnoho důvodů, proč by měl člověk absolvovat klasickou masáž celého těla. Masáž má řadu benefitů ve fyzické, duševní i emocionální oblasti, které mohou zlepšit celkovou kvalitu života. Je vhodná jak pro klienty s bolestmi, tak i jako prevence.
Masáž pomáhá uvolnit zatuhlé svaly a zmírnit svalové napětí. Je to účinný způsob, jak zlepšit rozsah pohybu a snížit či zcela odstranit bolest v různých částech těla. Masáž může napravit svalovou nerovnováhu a podpořit správné držení těla. Při masáži dochází k významnému prokrvení svalového aparátu a k detoxikaci organismu.
Masáž má taktéž relaxační účinky. Odbourává stres a podporuje uvolnění. Pomáhá zlepšit náladu a duševní pohodu.
Pravidelná masáž může pomoci zlepšit kvalitu spánku. Správně prováděná klasická masáž může být prospěšným prvkem pro udržení celkového zdraví a vitality.
Klasická masáž celého těla probíhá následujícím způsobem: Klient leží na břiše. Začínáme masáží dolních končetin zezadu, dle přání i hýždí. Pokračujeme masáží zad. Poté se klient položí na záda. Následuje masáž dolních končetin zepředu, dle přání klienta i masáž břicha a hrudníku. Poté provádíme masáž horních končetin. Klient se posadí. Provedeme masáž šíje v sedě. Masírujeme směrem k srdci. Při masáži používáme kvalitní přírodní masážní oleje značky Saloos a Pure Fiji.

Délka masáže 120 min.

Masáže Velvet
CO JE DOBRÉ VĚDĚT, NEŽ NÁS NAVŠTÍVÍTE
MASÁŽNÍ STUDIO VELVET

Mgr. Jana Hofmannová, Ph.D.
Masérské, rekondiční a regenerační služby

KONTAKTY

Email: info@masazevelvet.cz
Tel.: +420 608 806 800

PROVOZOVNA

Žižkova 309/12, 370 01 České Budějovice,
1. patro, číslo dveří 137