Skip to content Skip to footer
O mně

Můj příběh

Jmenuji se Jana Hofmannová a pocházím z Písku. Po maturitě jsem téměř dva roky žila a pracovala ve Spolkové republice Německo. Poté jsem vystudovala obor Učitelství německého jazyka pro ZŠ a SŠ na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a obor Německá filologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Téměř celý svůj profesní život pracuji ve vysokém školství.

Nicméně vždy mě fascinovala síla doteku, samoléčebné procesy v těle a propojení těla a psychiky. Pozorováním jsem zjistila, že příčina tělesného problému může být často na úplně jiném místě než bolest samotná a může vzniknout v důsledku psychické nerovnováhy. Toto zaujetí postupně přerostlo do potřeby věnovat se více této oblasti na profesionální úrovni. Po absolvování masérského rekvalifikačního kurzu jsem úspěšně složila profesní kvalifikační zkoušku a od té doby se masážím věnuji profesionálně. Neustále se dále vzdělávám a navštěvuji další specializační kurzy.

Profiluji se v rekondičních a v relaxačních masážích. V rámci rekondičních masáží nabízím masáž zad a šíje (60 min.), masáž hýždí, zad a šíje (90 min.) či celotělovou masáž (120 min.). Při omezení hybnosti a pružnosti svalových vláken je vhodné ošetření spoušťových bodů. Z relaxačních masáží doporučuji jemnou energetickou Breussovu masáž (60 min.), jež uvolňuje páteř a regeneruje meziobratlové ploténky. Specializací mého masážního studia je soubor příjemných kreativních tahů a hmatů Velvet touch (60 min./120 min.).

Masíruji nejraději v tichu. Při masáži je ale možný i poslech relaxační a meditační hudby z autorské produkce Iva Richtera. Občas můžete slyšet zvuk staré tibetské mísy. Používám kvalitní přírodní masážní oleje značky Saloos, Pure Fiji a Dr. Dudek.

Dlouhodobě a intenzivně se zabývám kraniosakrální biomechanikou (dále jen CSB). V současné době se účastním tříletého výcviku v kraniosakrální biodynamice v německých Brémách.

Reference

Co o mně řekli

“Paní Hofmannová je skvělá a citlivá masérka. Vyniká svojí pečlivostí a jemností. Moc se mi líbila každá masáž u ní.
Masáž hýždí a zad je velice příjemná a uvolňující.
Těším se, až si u ní zase dopřeji další masáž.”

Iveta Š.

“K paní masérce si chodím odpočinout a odpoutat se od každodenních starostí a povinností. Masáž je velice příjemná.
Paní masérka je ochotná, milá a pečlivá.”

Iva Š.

“Masáž horkými mušlemi byla velmi uvolňující a příjemně teplá. Paní Hofmannová mi pozorně masírovala tělo klidnou a citlivou rukou. Navíc jsem si mohla vybrat vůni masážního oleje. Hodina čisté relaxace. A na konci jsem dostala něco k pití.
Plně doporučuji.”
Děkuji vám, paní Hofmannová.

Dagmar O.