Skip to content Skip to footer
Masáže Velvet

Dárkové poukazy

Darování poukazu na masáž ukazuje péči o zdraví a snahu o pohodu obdarovaného. Poukaz je skvělým dárkem pro oslavy, výročí, svátky, narozeniny či jiné významné dny. Místo tradičního fyzického daru nabízí masáž zážitek. Je to výjimečný dárek, který není hromadícím se materiálním zbožím, nýbrž může přinést radost a prospěch pro tělo i mysl. Před zakoupením dárkového poukazu pro vaše blízké prosím věnujte pozornost kontraindikacím v sekci „Dokumenty“. Při dotazech či nejasnostech mě neváhejte kontaktovat. Ráda vám s výběrem poradím.

Poukaz na kraniosakrální biomechaniku

Poukaz na kraniosakrální biomechaniku (dále jen CSB) si klient může zakoupit po prvním ošetření touto technikou, kdy byl s metodou důkladně seznámen. V nabídce jsou cenově zvýhodněné balíčky tří či pěti návštěv. Účinek CSB je individuální. Negarantujeme očekávaný efekt CSB.

Poukaz na libovolnou masáž

Dárkové poukazy s uvedenou nominální hodnotou jsou oblíbené především z toho důvodu, že obdarovaný si pak může vybrat masáž z naší nabídky dle svého vlastního uvážení.

Poukaz na masáž horkými mušlemi

Dárkový poukaz na masáž horkými mušlemi je vhodný v situacích, kdy chcete své blízké potěšit něčím výjimečným, luxusním a exotickým. Věnujte nevšední exkluzivní péči založenou na kombinaci tepla a doteku.

Poukaz na masáž Velvet touch

Dárkový poukaz na Velvet touch představuje vynikající volbu v případě, že obdarovaný je milovníkem vybraných požitků. Sametový dotek je soubor těch nejkrásnějších tahů a hmatů pro harmonizaci těla i duše.